Як додати зелений до існуючого інтер’єру

Як зі смаком вписати зелений колір.

Лютий 1, 2022

Зелені кольори універсальні і підходять для оформлення будь-якої кімнати та житлових приміщень на вулиці. Світлі та темно-зелені відтінки поєднують дизайн інтер’єру та декору з природою, перетворюючи кімнати та внутрішні дворики на природні усамітнення, які є привабливими, свіжими та приємними. У поєднанні з білим, жовтим, синім, коричневим кольорами зелений колір перетворює житлові приміщення в спокійні, елегантні та гармонійні місця. Інші яскраві кольори, змішані зі світло- та темно-зеленими відтінками, роблять кімнати та житлові приміщення на відкритому повітрі казковими, привітними, яскравими та енергійними.

Як додати зелений до існуючого інтер’єру

Яскраві та динамічні або елегантні та заспокійливі зелені кольори поєднують природні кольори дерев і трави з комфортними та приємними тонами неба, хмар, гілок дерев і квітучих квітів. Зелені кольори завжди виглядають природно і свіжо. Природні зелені кольори чудово підходять для створення гарного фону та підкреслення сучасного дизайну інтер’єру.

Пастельні зелені тони відчувають себе майже нейтральними, що дозволяє сучасному дизайну інтер’єру та декору в різних стилях. Яскраві кольорові акценти додають енергії заспокійливим зеленим кольорам, створюють баланс і гармонію і перетворюють затишні кімнати, обставлені зеленими меблями, декоративними тканинами та зеленими аксесуарами, на захоплюючі та сучасні домашні інтер’єри.

Як додати зелений до існуючого інтер’єру

 

 

Як додати зелені кольори до існуючих колірних схем дизайну інтер’єру

1. Експериментуйте з кількома темними і світло-зеленими відтінками або пастельними тонами, додаючи унікальні зелені аксесуари до вашого інтер’єру. Світло-зелені кольори фарби для стін, красиві шпалери з візерунком зеленого листя та квітковий дизайн чудово збагачують колірні схеми дизайну інтер’єру. Зелені наклейки на стіну, килимки для підлоги, тканини для штор, декоративні подушки, зелені вази та кімнатні рослини допомагають додати зелених кольорів до декору будинку, вносячи індивідуальність у ваші житлові приміщення.

Як додати зелений до існуючого інтер’єру

2. Використовуйте світло- та темно-зелені відтінки в колірних схемах вашого інтер’єру, щоб створити глибину та інтерес. Монохроматичні поєднання кольорів – це чудові ідеї, які дозволяють приправити дизайн інтер’єру та декору яскравими, контрастними та доповнюючими предметами інтер’єру, декором підлоги та дизайном стін.

Як додати зелений до існуючого інтер’єру

3. Зелені кольори чудово підходять для повсякденного та святкового оформлення столу. Зелені вогники та декоративні тканини можуть прикрасити вашу їдальню на свята. Прикраса обіднього столу для вашого дня народження або будь-якого декору весняно-літньої вечірки, створений у кольорових схемах, які включають зелені відтінки, виглядає свіжо, елегантно та приємно.

 

4. Придбайте або зробіть зелені абажури, штори для вікон, килимки для підлоги, картини на стінах, покривала та подушки, щоб відчути радість і красу, які весняні зелені кольори додають до сучасного дизайну інтер’єру та декору. Темно-зелені кольори відчувають затишок і комфорт, особливо в поєднанні з дерев’яними меблями та декором.

Як додати зелений до існуючого інтер’єру

5. Кімнатні рослини – чудові, красиві та дешеві ідеї для додавання зелених відтінків та унікальної текстури до вашого інтер’єру та декору. Ці зелені аксесуари прикрасять ваші кімнати в елегантному еко-стилі та створять більш здорову домашню обстановку та приємний вигляд.

Поиск новостейМы в Facebook
Ми в Instagram

Instagram


Другие записи
Ebb And Flow
Ebb And Flow
Лютий 17, 2022
Demarlos
Demarlos
Лютий 9, 2022
Waterside
Waterside
Лютий 2, 2022