Червоний колір в дизайні інтер'єру

5 захоплюючих ідей для червоного.

Лютий 11, 2022

Вам подобається червоний колір і хочете використовувати його в інтер’єрі будинку? Боїтеся занадто сильного результату? Червоний виглядає дуже добре, якщо використовувати його в міру. Аксесуари – найкращий спосіб реалізувати червону колірну палітру. Червона стіна також може працювати. Дізнайтеся про силу червоного кольору. Надихайтеся та створюйте унікальне місце.

Червоний колір в дизайні інтер'єру

Якого кольору червоний?

Червоний – це дуже інтенсивний колір, який символізує любов і процвітання. Це також асоціюється з революцією. Червоний колір HEX позначений як #FF0000, а в RAL – як 3024 – Luminous Red. У європейських країнах червоний колір протягом багатьох років був відтінком знаті.

Безперечно одне – червоний колір надзвичайно живий, і тих, хто його носить, вважають сміливими, сміливими та сповненими пристрасті. Хоча в дизайні інтер’єру протягом багатьох років цього кольору уникали, зараз більш популярні червоні аксесуари.

 

Колір червоний – найпопулярніші відтінки

Червоний колір має безліч різноманітних відтінків. Група дуже велика. Деякі з відтінків більш популярні, а інші – менш. Крім згаданого Luminous Red (3024) у колекції кольорів RAL, є й інші відтінки:

  • Яскраво-червоний, що світиться (3026)
  • Чистий червоний (3028)
  • Трафік червоний (3020)
  • Полуничний червоний (3018)
  • Вогняно-червоний (3000)
  • Сигнальний червоний (3001)
  • Коралово-червоний (3016)
  • Червоний помідор (3013)

Які кольори поєднуються з червоним кольором?

Червоний колір добре поєднується з білим, бежевим і сірим. Інтер’єри, в яких використовуються ці кольори, є помірно нейтральними і не надто переважними, тому багато домовласників вибирають це поєднання.

Іноді дизайнери вибираються на досить сміливе поєднання: насичений червоний колір і вугільно-сірий або чорний. З такою колірною палітрою потрібно бути обережним. Його не можна використовувати в невеликих інтер’єрах, так як він дуже темний і значно зменшить простір.

Поєднання кольорів з червоним також залежать від того, який саме відтінок ви використовуєте. Те, що можна поєднувати з ніжним, приглушеним червоним, не завжди добре виглядає з насиченим червоним кольором. Пам’ятайте про це, якщо вирішите використовувати червоний колір.

Червоний колір в дизайні інтер'єру

Які інтер’єри можна оформити за допомогою червоного кольору?

Загалом, немає обмежень щодо використання червоного кольору в будь-якому оформленому інтер’єрі. Різні відтінки червоного можуть виглядати дуже добре в сучасній кухні, вітальні або навіть передпокої. Все залежить від того, який саме відтінок ви виберете, і від кількості кольору, який ви вирішите використовувати.

Дизайнери інтер’єру не радять використовувати дизайни total look з червоним кольором, оскільки це може бути надто непосильним, навіть якщо ви виберете найцікавіші аксесуари.

Червоний колір – не найкращий відтінок для спальні. Такий інтер’єр має відпочивати, а червоний стимулює організм. Більш чутливі люди не зможуть розслабитися в такому інтер’єрі.

Червоний колір в дизайні інтер'єру

Червона доріжка – в якому інтер’єрі вона виглядає добре?

Червона доріжка – один з найпопулярніших аксесуарів, що використовуються в домашньому інтер’єрі. Ідеально, якщо ви використовуєте яскраві класичні кольори. Він ідеально поєднується з білим і всіма відтінками сірого і чорного.

Дуже цікаво виглядає вітальня з білою підлогою і стінами, чорними стільцями, столом і рамками для картин або чорно-білими плакатами. Червона доріжка додає такого інтер’єру характер і робить його унікальним.

 

Поиск новостейМы в Facebook
Ми в Instagram

Instagram


Другие записи
Ebb And Flow
Ebb And Flow
Лютий 17, 2022
Demarlos
Demarlos
Лютий 9, 2022
Waterside
Waterside
Лютий 2, 2022