Ідеї для маленької ванної кімнати

Пропонуємо вашій увазі ідеї маленької ванної кімнати, які допоможуть вам при ремонті і наведенні краси у себе вдома.

Серпень 21, 2021

Ідеї для маленької ванної кімнати

Швидше за все, ви володар невеликий, а точніше маленької ванної кімнати. Так уже повелося, що забудовники, так і дизайнери приділяють мало уваги цій кімнаті, вона чомусь вважається як би «прохідний», більш того, ванну часто поєднують з туалетом. А між тим ванна кімната одна з головних кімнат у будинку – з неї ми починаємо ранок і готуємося до сну, а від того в якому настрої і атмосфері це буде робитися залежить весь день!

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Віддайте перевагу не ванні, а душу, причому того, у якого немає «підстави» – так ви помітно заощадите місце; або встановіть дуже низький піддон душа. Для візуального розширення простору викладіть стіни і підлогу дрібними плитами кахлю, але не забудьте покласти під душ гумовий килимок!

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Умудритися помістити в маленьку кімнату повноцінну ванну і при цьому підтримувати порядок дорогого коштують. Повірте, неспрятанние численні баночки-скляночки можуть зіграти злий жарт, тому не скупіться на спеціальні меблі для зберігання, проте все шафки повинні бути багатофункціональні.

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Якщо ви дійсно хочете створити гарну та зручну ванну кімнату, то будьте готові замовити меблі на замовлення. Прекрасна обробка створює розкішний вигляд.

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Багато з нас щодня приймають душ, а не ванну. Що ж … поступайте хитріше! Замініть ванну душем, але віддайте перевагу тій моделі, у якій простора кабіна, так щоб при необхідності при її демонтажі можна було б на її місце встановити повноцінну ванну.

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Для маленької ванни величезне значення мають правильно спроектовані вбудовані шафки – вони повинні бути місткими, зручними, але при цьому не «засмітять» і не перевантажувати простір.

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Якщо у вас вже зовсім маленька ванна кімната, то ретельно вибирайте не тільки меблі для ванної, але і раковину. Виробники сантехніки давно зрозуміли, що покупці керуються не тільки своїми смаковими уподобаннями, а й габаритами житла. Тому у великих магазинах можна знайти сантехніку найрізноманітнішого розміру і форми.

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Любителі приймати ванну, а за сумісництвом власники невеликої ванної кімнати (або навпаки?) Повинні віддати перевагу нестандартної ванні: встановіть не ту, що довжиною в 170 см, а модель довжиною в 120 см (і ту, що глибше). Так ви заощадите аж півметра, але при цьому зможете нормально приймати ванну.

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

У вузькій ванній кімнаті оптимальним рішенням буде установка душової кабіни довжиною у всю ширину кімнати. А що робити якщо є вікно? Нехай одна з стінок кабіни буде матового кольору, тоді ви зможете не тільки спокійно митися,, але й захистите вікно від бризок, а також в кімнату буде надходити достатньо сонячного світла.

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Якщо ви обмежені в просторі, то доводиться проявляти по максимум фантазії. Хочеться і повноцінну ванну, але і вмістити всі речі? Тоді з розумом використовуйте весь простір що над і під ванною.

 

Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Вичавити з маленької кімнати якомога більше простору можна якщо віддати перевагу чорному і білому кольорах. Вбудований під раковину ящик на високих ніжках створюють ілюзію додаткового простору. Даний ефект посилюється за рахунок прямих ліній, прозорих полиць і дзеркал.

 

Ідеї для маленької ванної кімнати Ідеї для маленької ванної кімнати Ідеї для маленької ванної кімнати Ідеї для маленької ванної кімнати Ідеї для маленької ванної кімнати

 

Поиск новостейМы в Facebook
Ми в Instagram

Instagram


Другие записи