7 кухонних тенденцій у 2022 році

Загальні тенденціЇ дизайну, які ми побачимо на кухнях усюди цього року.

Січень 21, 2022

Незалежно від того, чи живете ви в оренді невеликої квартири чи маєте власний будинок, швидше за все, ви замислювалися про оновлення кухні. Тут ви готуєте всі свої страви, розважаєте друзів і сім’ю, а в наші дні, можливо, навіть створюєте тимчасовий офіс, працюючи вдома. Але перш ніж розробляти будь-які плани ремонту кухні на 2022 рік, варто розглянути найпопулярніші ідеї декорування кухні, які зараз в тренді.

7 кухонних тенденцій у 2022 році

Приглушений зелений

Ми бачили, як різноманітні кольори коштовного кольору оживають на кухнях минулого року. Але в 2022 році ми звернемося до тих зелених середніх тонів, які так добре поєднуються з нейтральними. Делікатність приглушених зелених відтінків створює таку відкриту та повітряну атмосферу на кухні, яка є ніжною за тоном, але міцною за привабливістю.

7 кухонних тенденцій у 2022 році

Вінтажні меблі

Вінтажний фермерський стіл — чудовий спосіб додати острівці на вашу кухню без капітального ремонту. Крім того, вінтажні вироби через їх унікальні розміри також можуть працювати на кухнях, де не вистачає місця для повнорозмірного острова. Інша приємна річ у старовинних предметах меблів полягає в тому, що він додає несподіваний шар візуального інтересу і стає предметом розмови. На відміну від традиційного вбудованого острова, він не буде відчувати себе таким візуально «важким», водночас додаючи додатковий простір для підготовки та сидіння.

7 кухонних тенденцій у 2022 році

Мармур

Ми будемо бачити все більше і більше цього красивого каменю та його схожості навколо будинків, від більш товстих стільниць і настінних туалетів до акцентних стін, а також на відкритому повітрі.

7 кухонних тенденцій у 2022 році

Настроювані прилади

Власники будинків, нарешті, готові витрачати гроші на високу техніку, про яку вони мріяли роками, але коли справа доходить до вибору цих приладів, у 2022 році ключовими будуть налаштування та гнучкі варіанти дизайну. Від кольорової техніки до нестандартної панелі, яка дозволить вам щоб легко інтегрувати ваші прилади у вашу шафу.

7 кухонних тенденцій у 2022 році

Унікальна плитка

Очікуйте цікаві фонари, які мають текстуру та розмір. Плитка метро — класична, але тепер люди хочуть більше унікальних плиток, які виражають їх і забезпечують варіацію звичних.

7 кухонних тенденцій у 2022 році

Прибудови вітальні

Кухня буде більше нагадувати продовження вітальні, а не просто окремий простір або кімнату. Охоплюючи вигини в межах круглого столу, вигнутих кутів шаф або круглих підвісок, він поєднається з домом і стане продовженням вашої особистості.

7 кухонних тенденцій у 2022 році

Безшовні фартухи та стільниці

Уніфікація кухонної стільниці та фарту — це тенденція, яку ми побачимо більше в наступному році. Оку потрібне місце для відпочинку, і не кожна поверхня вимагає іншої обробки або кольору, щоб бути цікавою або конкурувати за увагу. Використання того ж матеріалу стільниці для кухонного фаршу створює цілісний і чистий вигляд з можливостями для великого ефекту! Він може додати нотку сучасної вишуканості до будь-якої кухні у вашому стилі.

7 кухонних тенденцій у 2022 році

 

Поиск новостейМы в Facebook
Ми в Instagram

Instagram


Другие записи
Ebb And Flow
Ebb And Flow
Лютий 17, 2022
Demarlos
Demarlos
Лютий 9, 2022
Waterside
Waterside
Лютий 2, 2022