4 найкращі рослини для ванної кімнати

Знайдіть ідеальну рослину для своєї ванної кімнати.

Лютий 19, 2022

Багато хто вважає кімнатні рослини невід’ємними елементами декору будинку. Рослини покращують загальне самопочуття, а іноді й безпосередньо впливають на здоров’я завдяки очищенню повітря. Рекомендується використовувати зелень у ванній кімнаті – не тільки в косметичних цілях. Правильно підібравши рослини для ванної кімнати, ви можете створити справжній оазис, який наповнить вас позитивною енергією вранці, а ввечері заспокоїть і розслабить. Але які рослини найкращі для вашої ванної кімнати? У нас є найкращі пропозиції для вас.

4 найкращі рослини для ванної кімнати

 

Рослини для ванної кімнати – чи варто тримати рослини у ванній?

Ванна кімната рідко асоціюється з рослинами. Однак рослини у ванній кімнаті – це фантастична ідея, яку ви повинні розглянути. Завдяки цьому інтер’єр стає затишніше і наповнюється позитивною енергією, яка буде збагачувати вас кожен день.

Рослини для ванної кімнати також є чудовою ідеєю для незвичайного оформлення інтер’єру. Розмістивши рослини на кожній вільній поверхні, ви можете перетворити свою ванну кімнату на справжні джунглі. Крім того, ви можете розмістити одну незвичайну рослину як витончений елемент декору. Незалежно від того, що ви виберете, рослини у ванній кімнаті вразять кожного, хто завітає до вас.

4 найкращі рослини для ванної кімнати

 

Рослини у ванній – загальні правила

Догляд за рослинами для ванної кімнати виглядає приблизно так само, як і за іншими кімнатними рослинами. Але які рослини для ванної кімнати найкращі? Обов’язково вибирайте види, які люблять вологість. Зверніть увагу на умови в інтер’єрі: якщо вікна забезпечують багато сонячного світла вдень, шукайте рослини, яким його потрібно багато. Ви можете вибрати, наприклад, алое вера. Для ванних кімнат з невеликими вікнами або розташованих на північній стороні найкращим варіантом є тіньолюбні рослини.

Важливим аспектом є розмір кімнати. Якщо ви шукаєте рослини для великої ванної кімнати, вам не потрібно обмежувати себе. Навіть велика монстера не стане вам на шляху, тому ви можете легко оформити свою ванну кімнату в справжні міські джунглі.

Якщо ваша ванна кімната невелика, рекомендуємо вибрати одну-дві рослини, орієнтуючись на їх незвичайний вигляд. Цікавий вигляд папороті або вишукана щаслива композиція з бамбука є прекрасними варіантами.

 

Кращі рослини для ванної кімнати

Як вже було сказано, вибір рослин для ванної залежить від багатьох факторів. Але є види, які в конкретному випадку працюють краще за інших. Крім відомих всім класичних варіантів – мирних лілій, папороті і змійових рослин, можна підібрати щось більш оригінальне. Нижче ви знайдете чотири найкращі рослини для ванної кімнати, які ви повинні спробувати.

Алоказія – ідеально підходить для світлої ванної кімнати

Якщо темні відтінки смарагдово-зеленого – це те, що створює чудовий настрій, то алоказія (Alocasia) – ідеальна рослина для вашої ванної кімнати. Рід налічує понад 80 видів, що походять з тропічних районів Азії та Австралії.

4 найкращі рослини для ванної кімнати

Зелена алоказія ідеально вписується як в елегантні, так і в мінімалістичні ванні кімнати. На ринку садівництва є багато різновидів, наприклад, алоказія чорний оксамит з темно-зеленим листям з яскравими прожилками або алоказія драконової луски з інтригуючою текстурою і кольором.

Ці цікаві рослини для ванної кімнати потребують яскравого світла, тому вони ідеальний вибір для ванних кімнат з великими вікнами. Це теплолюбний вид, який погано реагує на холод. Ось чому, якщо ви розшифровуєте, щоб розмістити у своїй ванній кімнаті, ви повинні подбати про правильну кімнатну температуру. Висока вологість повітря корисна для рослини, але пам’ятайте, що не переливайте її.

4 найкращі рослини для ванної кімнати

 

Заміокулькас – рослина для ванної кімнати для зайнятих людей

У вас немає часу доглядати за рослинами і ви хочете, щоб у вашій ванній кімнаті була рослина, яка без зусиль буде виглядати добре? Рослина ZZ (Zamioculcas zamiifolia) – ваш найкращий варіант. Цю рослину називають «заводом сталі», і недарма — заміокулькас справді важко вбити, і він чудово виглядає навіть при нехтуванні. Це так звана жива копалина, яка виникла близько 42 мільйонів років тому в Африці. У дикій природі заміокулькас росте в тіні тропічних лісів, а також на кам’янистих і піщаних ділянках.

 

 

Оригінальні тилландсії – повітряні рослини у ванній кімнаті

Інтригуюча назва Тілландсії включає близько 500 видів рослин. Вони найчастіше відомі як повітряні рослини, оскільки їм не потрібна земля для росту. Це епіфіти, які отримують необхідні поживні речовини з повітря.

Повітряні рослини відрізняються оригінальним виглядом, який різниться в залежності від виду. Вони стали популярними переважно в мінімалістських квартирах. Вони ідеально підходять для невеликих композицій у відкритих контейнерах, а також тераріумів. Повітряні рослини можна підвісити, а також «посадити» в шматок дерева або кори. У поєднанні з мохом вони утворюють оригінальні предмети декору – ідеальні, напр. для скандинавського стилю.

Тілландсії – ідеальні рослини для ванної кімнати. Через високу вологість у цьому типі приміщення вони практично самі поливають. Ви любите гарячі ванни чи душі? Відомий пар, який ускладнює використання вашого дзеркала, створює ідеальні умови для цих рослин. Крім того, ви можете обприскувати їх двічі на тиждень.

4 найкращі рослини для ванної кімнати

Поиск новостейМы в Facebook
Ми в Instagram

Instagram


Другие записи
Ebb And Flow
Ebb And Flow
Лютий 17, 2022
Demarlos
Demarlos
Лютий 9, 2022
Waterside
Waterside
Лютий 2, 2022