ПРО КОМПАНІЮ

«Весела Бульбашка» – компанія, яка займається підбором і продажем якісної керамічної плитки, сантехніки, кухонь, освітлення, дверей і паркету – всього необхідного для створення комфортного і приємного інтер’єру для наших клієнтів. Вся пропонована нашими співробітниками продукція європейського виробництва, що гарантує бездоганну якість і відмінний зовнішній вигляд продукту на довгі роки.

Компанія була заснована в 1996 році. Протягом всієї нашої діяльності ми встановили тісні партнерські відносини з багатьма європейськими виробниками.

У салоні на площі понад п’ятсот квадратних метрів представлені зразки італійської, німецької, швейцарської, іспанської плитки, сантехніки, меблів та кухонь. Ми маємо в своєму розпорядженні великою бібліотекою каталогів і прайс-листів, а також маємо понад тисячу зразків матеріалів і покриттів. У нас можна підібрати, порівняти і порівняти різні матеріали, кольори і фактури оздоблень, і зрозуміти, чи будуть вони поєднуватися між собою і т.п.

Незаперечним нашою перевагою є те, що клієнти можуть підібрати підібрати все необхідне для ремонту в одному місці. Або майже все …

Такими можливостями володіють одиниці салонів в Києві.

Наші менеджери і керівники компанії щороку відвідують галузеві виставки в Італії, Іспанії, Німеччини, тому ми завжди в курсі нововведень в світі сантехніки і плитки, як в плані дизайну, так і в технологіях. І готові поділитися цими знаннями з нашими клієнтами при реалізації творчих ідей в ремонті.

Завдяки успішному і тривалій співпраці з багатьма фабриками ми забезпечуємо поставку замовленої продукції своєчасно і за справедливою ціною.

Якщо клієнти обмежені в часі при проведенні ремонту, наші співробітники готові підібрати для вас продукцію з наявності або з мінімальними строками поставки.

На складі в Києві ми підтримуємо асортимент італійської та німецької сантехніки таких фабрик, як Catalano, Simas, Hansgrohe, Geberit, Viega, Keuco, Bossini, Huber, ARTCERAM, FLAMINIA, HATRIA і ін.

Ми співпрацюємо з архітектурними та дизайнерськими бюро, і завжди раді порекомендувати хороших фахівців будь-то: ремонт, будівництво та перепланування будинку або квартири, ресторану або кафе, офісу або готелю, салону або SPA комплексу.

Серед наших постійних партнерів є багато архітекторів і дизайнерів, співпраця з якими перевірено роками і не одним успішно завершеним проектом. Але наші двері також відкриті для молодих студій та бюро, які готові реалізувати цікаві проекти і пропонувати сміливі і нестандартні рішення.

За багато років роботи ми дали можливість нашим клієнтам використовувати в інтер’єрах краще, що можуть запропонувати європейські виробники. Для кого-то – це просто якісна плитка і сантехніка, а для кого-то – персоналізовані вироби та ексклюзивні дизайнерські рішення.

Багато клієнтів повертаються до нас знову і знову: вони цінують індивідуальний підхід і якість нашої роботи, а ми їм відповідаємо взаємністю – приємними цінами, хорошими знижками і смачною кавою!