Кухни Arrex
Кухни Armony
Кухни Brummel

Кухні

Зіставляючи поняття «сучасний дизайн кухні» і «мода», на перший погляд, здається, що ці речі несумісні, оскільки дизайн інтер’єру кухні планується на кілька років, а мода – поняття досить динамічний і непостійне. Разом з тим, трендові тенденції притаманні і дизайну кухонних меблів, накладаючи відбиток на популярність тих чи інших гарнітурів і ситуацій кухні. Саме мода на кухні і визначає, які меблі, декор, аксесуари будуть вибиратися замовником.

Крім модних тенденцій зовнішнього оформлення кухні, вагомим є функціональна насиченість, наявність особливих конструкційних елементів, що полегшують життя господині і інше. Поняття ефективна, охайна, елегантна і функціональна визначають кухню як ідеально е місце, так само ергономічне як для приготування їжі, так і для прийняття їжі, місця, де вся родина збирається разом за одним столом.

Сучасний дизайн кухні характеризується максимально пристосованим простором, захаращені меблями, але включає всю необхідну на кухні техніку. Основним фактором, що визначає стиль і дизайн кухні, є форма і розмір приміщення спочатку. Кухня, виконана в модних тенденціях дизайну, стане основою гармонії Вашого будинку, підкресливши його індивідуальність.