Afrodite
Alice
Arcobaleno
Avena
Anice
Brillante
Cacao
Carola
Cedro
Costanza
Curry
Dallas
Diletta
Eva
Eva In Stile Moderno
Fenix
Fiorella
Gioia
Grazia
Iside Regina
Lussi
Magda
Mango
Morgana
Nora
Opale
Oriente
Papaia
Primavera
Programma Loft
Sole
Timo
Zenzero

Кухні Arrex

Італійська фабрика Arrex Le Cucine, заснована в 1973 році, виробляє кухонні гарнітури в сучасній і класичній стилістиці. Завдяки досвіду місцевих майстрів і новітніми технологіями в деревообробної промисловості, продукція Arrex відрізняється високою якістю. Сьогодні кухні Arrex le Cucine відомі не тільки в Європі, але і в Китаї, Кореї, США, на Близькому Сході і навіть в Африці. Більше 80 різних моделей кухонь і більше 6000 комбінацій обробок і кольорів дозволяють реалізувати власний кухонний проект.

Крім класичних і сучасних колекцій, Arrex випускає кухонні гарнітури з кам’яною кладкою і дерев’яні кухні. Для виготовлення дерев’яних кухонь, фахівці використовують дуб, горіх, каштан, вишню. А ось кухні з кам’яною кладкою переносять всередину традиційного італійського будинку, з кам’яними стільницями, кам’яними нішами для печі і розмальованими фарбою фасадами.

Однією з інноваційних розробок меблів Arrex є спеціальні висувні ящики з вигнутою формою, яка дозволяє максимально ефективно використовувати місця для зберігання кухонного приладдя, посуду, предметів сервіровки і навіть продуктів. Практично всі предмети кухонних гарнітурів Arrex обладнані сучасними конструкціями і механізмами. Кухонні шафи Arrex можуть бути оснащені багаторівневими висувними колонками для зберігання кухонного начиння. Ще одна оригінальна знахідка фахівців Arrex – нижні кутові шафи з обертовими круглими полками. Наприклад, щоб витягти предмет з глибини шафи, досить просто наблизити цю частину полки круговим рухом до себе.