ANTICHI DECORI
FIORI SCURI
PENNELLATO CLASSICO
PENNELLATO CHIARASTELLA
SPUGNATO
ANTICO VIETRI
FIORI GRANDI
FOULARDS
MELANGE 900

FRANCESCO

Італійська фабрика Francesco de Maio не випадково входить в десятку кращих виробників керамічної плитки. Справа в тому, що у компанії є особливість – донині продукцію виготовляють вручну, не вдаючись до сучасних методів.

Художники Francesco de Maio вважають, що тільки старовинні методи, що передаються з покоління в покоління, здатні передати унікальність покриття і створити неповторну атмосферу.Кераміческая плитка Francesco de Maio – це ідеальне рішення для тих, хто любить сміливі ідеї і цінує затишок і комфорт. Її можна застосовувати як для прикраси внутрішніх приміщень, так і для обробки зовнішніх.

Продукція фабрики Francesco de Maio славиться не тільки простотою форм, а й особливим способом обробки кераміки, званим «майоліка». Глину обпалюють в печі протягом декількох годин. Потім продукцію віддають художнику, який прикрашає плитку розписом по сирій білій глазурі Bianco Vietri. Вона захищає зображення від втрати кольору, попадання вологи і механічних пошкоджень. Також в глазурі міститься хром: саме він робить малюнок таким яскравим і насиченим.