ALTHAUS
AMARCORD
Boiserie
ELECTA
COTTAGE
ELEGANCE
EPOQUE
ERMI. DECO
ESSEZE
FORMAE
ESSENZA+
FORMELLE
IMPRESSIONS
MAISON
NEW CLASSIC
OLD ENGLAND
RETRO 2
VENICE
Vintage
MELANGE

CERAMICHE GRAZIA

Фабрика CERAMICHE GRAZIA була створена в 1970 році і спочатку була орієнтована на випуск високохудожньої плитки, у виробництві якої використовувався ручна праця. Ключову особливість естетики продукту становить цикл подвійного випалу, що триває до десяти годин і, як і раніше вважається кращим способом виробництва настінної керамічної плитки.

Сьогодні лінії з випуску плитки Ceramiche Grazia модернізовані таким чином, щоб максимально точно відтворити ефект ручної роботи, підкреслити унікальність продукту, який не характерний для промислового виробництва. Споживачеві також пропонується великий вибір декорів, бордюрів та інших художніх елементів унікального виду, в тому числі і з глибоким рельєфом для виготовлення яких застосовуються спеціальні гіпсові штампи.

Торгова марка Ceramiche Grazia пропонує своїм клієнтам великий вибір форматів плитки, різноманітний дизайн і колірну гамму, широкий асортимент декорів та спеціальних облицювальних елементів, які надають споживачеві можливість створювати неповторні інтер’єри, опрацьовані до найдрібніших деталей.