System
MATERIA
BISELLO
CONFETTI
SHADE
DEKORAMI
GRAPH

Ceramica Vogue

Італійська компанія Vogue Ceramica розпочала свою діяльність в 1978 році, відразу позначивши для себе головний пріоритет: використовувати свої знання і навички з максимальною віддачею для дизайнерів і професійних декораторів інтер’єрів. Також стояло завдання посісти провідні позиції серед кращих виробників морозостійкого глазурованого керамогранита з білої глини, який можна використовувати як для стін, так і підлоги.

Плитка Vogue Ceramica відома не тільки своїми чудовими технічними характеристиками, але і красивим зовнішнім виглядом, здатним принести естетичне задоволення. Колекції цього бренду широко використовуються для оздоблення інтер’єрів та екстер’єрів, для приватних будинків і громадських установ.

Каталог Vogue Ceramica включає в себе серії глазурованої кераміки найрізноманітніших форматів і кольорів, багато хто з них продаються в комплекті зі спеціальними елементами: декорами, панно, бордюрами, плінтусамі.Успех на європейській і міжнародній арені закріпився завдяки застосуванню ультрасучасних технологій, екологічно чистих матеріалів і прогресивних методів виробництва.