RIVA HT
MYAMIX CRYSTAL
PURE GLAM
AQUA
ROYALE 80
SOFFI
CRISTALLO
RADIANT
O"CLOCK GREEN
AXEL
OXFORD LUX
RIVOLI
STELTH
DOMINO Q
ON
FLEUR BLANC&NOIR
MYAMIX
ACQUAVIVA
TMIX18
TURANDOT
ACQYACARICA
MINI ONE
BOWLING
T MIX
P17
T SQUARE
LINE
REEF

Bongio

Bongio – один з найвідоміших на сьогоднішній день виробників змішувальної арматури класу люкс. Історія компанії почалася з невеликого сімейного бізнесу, який заснував Маріо Бонджу в 1936 році в регіоні П’ємонт (провінція Новара, Італія). Вже третє покоління сімейства Бонджу успішно керує компанією, продукція якої на крок випереджає хід часу.

Завдяки новаторському підходу, свіжим дизайнерським ідеям, застосування у виробництві високоточної обладнанні і одночасно ручної праці, нарешті, завдяки високій якості, яке контролюється на кожному етапі виробництва, Bongio заслужено займають одну з лідируючих позицій в своєму сегменті.

В асортименті компанії – весь спектр змішувачів для ванних кімнат: це змішувачі для раковин і ванн, для душу і для біде; це класичні моделі зі строгими і разом з тим витонченими формами, і ультрасучасні велнес-системи з найпередовішими функціями. Кілька десятків колекцій, серед яких Coco, Axel, Fleur, Grip, Impero, Rivoli, Zenith, Aqua, Myamix, і багато інших, представляють величезний вибір змішувачів різних розмірів, форм і кольорів.