ABSOLUTE
AESTHETICA
MARMI
PIETRE&GRANITI
PREZIOSI
Contemporanei

AVA

AVA Luxury Italian Ceramics – новий бренд відомого італійського виробника – фабрики La Fabbrica Ceramiche. Під торговою маркою AVA випускається керамічна плитка елітних категорій. Вперше колекції бренду AVA – AXEL і EDEN були представлені на найбільшій галузевій виставці CERSAIE 2012.

Своїми колекціями плитки AVA запропонувала неординарний, витончений і по-справжньому розкішний стиль, в якому вишукані деталі та оздоблення чергуються з аристократичною стриманістю. З облицювальної керамікою торгової марки AVA приміщення перетворюються до невпізнання, наділяються оригінальної і майстерною гармонією.

Колекції AVA – це плитка класу люкс, гідна королівських апартаментів, в її виробництві застосовуються фірмові інноваційні технології, унікальні в своєму роді за оригінальністю і цінності матеріалів. Найскладніші елементи створюються із застосуванням ряду ручних декоративних процедур і 4-кратного випалу на високоточному обладнанні, а окремі декори прикрашаються справжніми напівдорогоцінним камінням, золотий і платинової фольгою. Плитка AVA – це світ високої моди, який визначає нові тенденції в дизайні інтер’єрів.