ATELIER
THE ONE
JAZZ
CIVITAS
HERMITAGE
A16
FILE 2.0
BLEND

Artceram

Сантехніка італійської фабрики «Artceram» встигла заслужити позитивну репутацію у покупців по всьому світу. Фабрика Artceram випускає біде, унітази, раковини і інший санфаянс на власній виробничій лінії, оснащеної сучасним обладнанням. Великий досвід і інноваційний підхід до виробництва став запорукою надійності продукції, поєднаної з стильним і одночасно лаконічним дизайном.

Свою діяльність ArtCeram почав в 1987 в Чивита-Кастеллана. Спочатку ArtCeram займався виробництвом умивальників, а в 2000 році, завдяки співпраці з міжнародними дизайнерами, створила свій бренд і нові лінії товарів для ванної кімнати. Колекція La Fontana, яка була створена в 2006 році, принесла компанії ArtCeram справжню популярність.

ArtCeram в своїх колекціях санкераміки дивно тонко поєднує строгі геометричні форми з плавними лініями, а яскрава кольорова палітра заряджає енергією і створює позитивний настрій інтер’єру. Оригінальний і продуманий до дрібниць дизайн – справжня знахідка для любителів стилю модерн і хай-тек.