CABO
KOMODO

Antonio lupi

Санфаянс від Antonio Lupi – бренд використовує в своїх неповторних колекціях не тільки традиційні, але самі новітні матеріали, частина з яких є запатентованими. Компанія виробляє моделі сантехніки навіть з натурального каменю і композиту, а на стійких до зовнішніх впливів столешницах з високоякісного матового скла не залишаються подряпини і не видно плями від води. Безшовне покриття дозволяє продовжити, і без того довгий, термін експлуатації, забезпечує захист від вологи.

Досить велика частина різних операцій і технологічних процесів виконується фахівцями компанії Антоніо Лупи вручну, і всі процеси виробництва обов’язково проходять контроль якості. Санфаянс, елітні ванні, змішувачі, душові кабіни, аксесуари і іншу продукцію італійської компанії можна вважати одними з кращих в світі. Фахівці дуже серйозно і ретельно підходять до вибору матеріалів для виготовлення своєї сантехніки і меблів: вони використовують натуральне дерево, камінь, скло, сталь. Якісна і надійна продукція від Antonio Lupi дозволить облаштувати ванну кімнату так, що вона перетвориться в щось більше, ніж просто функціональне приміщення.

Елітна многовариантная сантехніка чудово комбінується з якісними меблями з різних порід дерева, скла, сучасних матеріалів, а також їх вдалих комбінацій. До того ж, дана фабрика випускає меблі в більш ніж в 55 відтінках. Компанія Antonio Lupi (Італія) щорічно розширює асортимент кольорової гами і різних декорів, оновлює вже існуючі до цього часу колекції і створює нові.