Studio
Renaissance
Neri
Rombos
Modernista
Nature
Earth
Pavimento

Adex

Плитка ADEX – це унікальна обробна кераміка, яка прикрашає стіни будинків знаменитостей кіно і шоу-бізнесу, відомих громадських діячів і політиків. І все тому, що плитка Adex з ніжним малюнком і якісним виконанням створена з душею.

Головним принципом діяльності Adex є поєднання творчості співробітників у виробництві з художніми надбаннями майстрів цієї справи. Такий підхід вимагає трудомісткості і займає більше часу, але результат завжди вище очікувань. Недарма для реконструкції камінних залів історичних замків була обрана саме ця фабрика. Також кахлі, виготовлені майстрами компанії, прикрашають королівську резиденцію. Політичні діячі, зірки шоу-бізнесу і просто люди з вишуканим смаком воліють прикраса інтер’єру за допомогою плитки Adex.

Зйомки багатьох історичних фільмів проходять на тлі кераміки Adex, тому що і 20 … і 100 років тому інтер’єри були облицьовані цим кахлем. Багатство і вишуканість інтер’єру, прикрашеного керамікою Adex, дозволяє перебуваючи в простому приміщенні, відчувати себе в королівському палаці. Для розвитку творчого потенціалу і припливу нових настроїв, втілених у колекціях, в різні проміжки часу компанія співпрацювала з відомими художниками і дизайнерами. Ідеї ​​Хав’єра Маріскаль, Хосе Моріа, Гільєрмо Переса, Мерседес Молер, Валентина Ерраіса знайшли живий відгук в стилі і малюнках на іспанській плитці Adex.